Kontakt

KONTAKTA OSS GÄRNA


Muskövarvet har sin verksamhet baserad på Muskö i Haninges skärgård ca 7 mil söder om Stockholm.

Du når oss enklast via följande kontaktvägar.

TELEFON

010-823 16 70

TELEFAX

010-823 16 80

ADRESS

Muskö örlogshamn

148 95 Muskö


KONTAKTA OSS

 
 
 

VÅRA MEDARBETARE


VD, Krister Andersson

E-post: krister.andersson@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 00

Tel: 010-823 16 70


Ekonomichef, Ulf Holmqvist

E-post: ulf.holmqvist@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 01

Tel: 010-823 16 71


Produktionschef, Micael Kaarlenkaski

E-post: micael.kaarlenkaski@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 02

Tel: 010-823 16 72


Projektledare, Patrik Larsson

E-post: patrik.larsson@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 08

Tel: 010-823 16 78


Projektledare, Sivert Björkander

E-post: sivert.bjorkander@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 06

Tel: 010-823 16 84


Chef Elverkstad, Roger Solander

E-post: roger.solander@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 07

Tel: 010-823 16 81


Förman Elverkstad, Allan Sjölin

E-post: allan.sjolin@muskovarvet.se

Mobil: 076-136 48 16

Tel: 010-823 16 81


Chef Mekanik, Bertil Wallberg

E-post: bertil.wallberg@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 04

Tel: 010-823 16 73


Förman Båt, Tommy Attermo

E-post: tommy.attermo@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 21

Tel: 010-823 16 73


Förman Mekanik, Tony Frank

E-post: mek@muskovarvet.se

Mobil: 073-815 42 42

Tel: 010-823 16 73


Chef Skrov, Vakant

E-post: micael.kaarlenkaski@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 02

Tel: 010-823 16 72


Förman Skrov, Mikael Flognfelt

E-post: mikael.flognfelt@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 05

Tel: 010-823 16 81


Förman Service, Erik Jaeschke

E-post: erik.jaeschke@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 03

Tel: 010-823 16 83


Förrådsföreståndare, Catarina Solander

E-post: catarina.solander@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 77 07

Tel: 010-823 16 79






Muskövarvet AB - En del av SAAB Group,

verksamma inom affärsområde Kockums


Copyright © All Rights Reserved


Kontaktinformation

010-823 16 70

Muskö örlogshamn, 148 95 Muskö