Kontakt

KONTAKTA OSS GÄRNA


Muskövarvet har sin verksamhet baserad på Muskö i Haninges skärgård ca 6 mil söder om Stockholm.

Du når oss enklast via följande kontaktvägar.

TELEFON

076-830 54 00

ADRESS

Muskö örlogshamn

148 95 Muskö


KONTAKTA OSS

 
 
 
 

VÅRA MEDARBETARE


VD, Krister Andersson

E-post: krister.andersson@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 00



Ekonomiansvarig, Eric Lindahl

E-post: eric.lindahl@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 01



Produktionschef, Carl Sjöö

POC Scania

E-post: carl.sjoo@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 02



Projektledare, Tommy Attermo

E-post: tommy.attermo@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 21



Projektledare, Vidar Risby


E-post: vidar.risby@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 22



Verksamhetskoordinator, Catarina Solander

E-post: catarina.solander@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 77 07



Chef Elverkstad, Roger Solander

E-post: roger.solander@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 07



Förman Elverkstad, Daniel Thunberg

E-post: daniel.thunberg@muskovarvet.se

Mobil: 076-136 48 16



Chef Mekanik, Bertil Wallberg

E-post: bertil.wallberg@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 04



Förman Mekanik, Gusten Larsson

E-post: gusten.larsson@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 20



Förman Mekanik, Tony Frank

E-post: mek@muskovarvet.se

Mobil: 073-815 42 42




Chef Skeppsteknik, Sebastian Stamboe

E-post: sebastian.stamboe@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 50 14

Förman Svets, Mikael Flognfelt

E-post: mikael.flognfelt@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 05



Förman Service, Erik Jaeschke

E-post: erik.jaeschke@muskovarvet.se

Mobil: 076-830 54 03